media

Kumaş Araba Koltukları Temizliği

Arabamızda geçirdiğimiz zaman arttıkça koltuklarının bakımından ve temizliğinden başlayarak mümkün olduğu kadar temiz ve konforlu tutmak en iyisidir. Hem estetik açısından hem de hijyen bakımından koltuk temizliği ciddiye alınmalıdır. Lekeleri veya beklenmedik kirleri önlemek için koltuklarınızı nasıl tedavi edeceğiniz veya temizleyeceğinizle ilgili birkaç ipucu vermek istiyoruz.

Kumaş araba koltuklarını temizlemek için birkaç çözüm:

- Zaman içinde oturma yerlerinde oluşan ve biriken tozu ve kiri temizleyin. Bunu bir elektrikli süpürge veya normal bir fırça ile yapmanızı öneririz. Toz artıklarını temizlediğinizden emin olmak için, 'vurma' gerektiren basit bir test öneririz: araba koltuğuna halı çırpıcıyla veya kuvvetlice ellerinizle vurun ve fazla toz çıkıp çıkmadığına bakın.Sıradışı bir yöntem gibi görünebilir, ancak çalışmasını garanti edebiliriz.

- Bir başka önemli ipucu temizleyicileri sadece lekeli alanlarda değil koltuk boyunca eşit olarak kullanmaktır . Bu durumda, düzgün bir sonuç alamayabilir ve ürünün uygulandığı kısımlarla uygulanmayan yerler arasındaki farkları vurgulayamayabilirsiniz. 

- Size vermek istediğimiz son bir ipucu pencerelerle ilgili. Pencereleri sık sık açık unuturuz ve arabanın içine giren su kaçınılmaz olarak koltukların üzerine çıkar ve çıkarılması zor olan kir ile bir karışım oluşturur. Bunu önlemek veya çok gerekli olmadığı müddetçe pencereleri kapalı tutmak her zaman tedavi etmekten daha iyidir, bu nedenle sinir bozucu lekeleri önlemek için pencereleri daima kapalı tutun.

Kumaş araba koltuklarını temizlemek için kullanılacak ürünler Araba koltuklarını temizlemek için iki özel ürün tavsiye ediyoruz: 

Mikrofiber bir bez yardımı ile koltuk temizleme ürünlerimiz, alkolsüz içecekler veya duman gibi kazayla kirlenen lekelere karşıda mükemmel sonuç almanızı sağlar. 

kumaş, temizlik
Comments: 0
No comments
Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*

Kategoriler