Üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin, durualisveris.com.tr sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda belirtilen Gizlilik & Güvenlik Politikası kuralları benimsenmiştir. durualisveris.com.tr, üyelik için topladığı kişisel bilgileri, söz konusu üyenin/ziyaretçinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır. durualisveris.com.tr,

E-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, durualisveris.com.tr üyelerine ve ziyaretçilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla, iş ortakları ile paylaşabilmektedir.

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin durualisveris.com.tr’a üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından asla görüntülenemez. Kredi kartı şifresi gibi bilgiler durualisveris.com.tr tarafından görülmez ve kaydedilmez.

Ödemeye yönelik tüm işlemler durualisveris.com.tr ve ara yüzü üzerinden 128 bit SSL standartlarına uygun olarak banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, Banka’nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Kullanılan Kredi kartları crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir. durualisveris.com.tr’a ait her türlü bilgi, içerik, görsel, sayfa tasarımı, logo, marka, yazılımlar vs. üçüncü şahıslara ait olanlar hariç üzerinde tek hak sahibidir.

Söz konusu veriler, yazılı izin alınmadan kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, lisana çevrilemez, yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Aksi halde durualisveris.com.tr hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır.