Toptan -Toplu Satış

Profesyonel satıcıların başarılı olmasına yardımcı olmak için Duru Alışveriş Toptancısını yarattık. Duru Alışveriş olarak 800'ün üzerinde en üst kalitede toptan araba temizlik ürünü bulunduruyoruz. İşinizi olabildiğince başarılı kılmak için uygun fiyatlı fakat yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. 

Başvurmanızı Teşvik Ediyoruz! 

Kimler Katılabilir?

Toptan bir hesap oluşturarak araştırma, muhasebe ve işleme konusunda daha az harcama yapın. Sipariş sürecinizi kolaylaştırın ve genel ürün maliyetinizi önemli ölçüde düşürün. Toptan satış hesapları nitelikli profesyonel satıcılar; işletmeler, araba dükkanları, bayiler, otomotiv organizasyonları ve daha fazlası için kullanılabilir. Araç bakım ürünlerini kullanarak para kazanıyorsanız, başvurmanızı öneririz.

Neden Katılmalısınız?

Duru Alışveriş mevcut en iyi araç bakım aksesuarlarına ve araç detaylandırma malzemelerine ev sahipliği yapar. İşletmenize ve müşterilerinize piyasadaki en iyi otomobil bakım ürünlerine erişim hakkı verin. Ürün yelpazemizin kategorisel ya da ürün bazlı seçimlerinde toptancıları yönlendiriyoruz. Online Satış Mağazanız veya perakende dükkanınız için en uygun fiyatlara erişmek için lütfen marketing@durualisveris.com.tr ile iletişime geçin ve hangi aralıklarla stoklama yapmak istediğinizi bize bildirin.  

Nasıl çalışır?

Duru Alışveriş programında satın alma veya yıllık minimum tutar yoktur. Online kurumsal başvurunuzu yaptıktan sonra marketing@durualisveris.com.tr email adresimize firmanıza, markanıza ait talep edilecek evrakları göndermeniz gerekmektedir. Başvurunuzu onayladığımızda, toptan fiyatlanlarımıza erişebileceksiniz. Kalifiye olmak için bir satıcı olduğunuzu kanıtlamanız ve bölgenize ayrıntılı hizmetler sağlamanız gerekir. Başvururken, hizmetlerinizi doğrulamak için lütfen web sitenize ve / veya profesyonel Sosyal Medya sayfanıza bağlantılar içeren işlerinizi ekleyin.